Zakochani Marsjanie i Wenusjanki – recenzja książki – John Gray

John Gray – Zakochani Marsjanie i Wenusjanki


Odgrzewany kotlet. Tak w największym skrócie można określić tą książkę. Ta składa się z listów jakie do autora wysyłały osoby / pary, którym pomógł. W zamierzeniu mają ilustrować one skuteczność technik i uwag, o których pisze w swych książkach. W rzeczywistości jest to raczej przynudzanie.

Gdyby jeszcze do każdego rozdziału tematycznego był dłuższy wstęp to może coś by z tego było, a tak wyszedł zlepek listów, które głoszą peany na cześć seminariów Johna i jego bestsellerowej książki (chyba nie muszę pisać której).

Pierwszy raz przy okazji recenzji nie wiem co tu więcej napisać. No są listy i opisy jak porady Johna pomogły przetrwać związkom. Oczywiście John jest cool, fancy i w ogóle. Etam. #NiePolecam


zakochani marsjanie i wenusjanki
zakochani marsjanie i wenusjanki

spojrzenie zakochanej dziewczyny
spojrzenie zakochanej dziewczyny
na randce w mieście
na randce w mieście
u ciebie w mieszkaniu
u ciebie w mieszkaniu
randka w restauracji - nie polecamy, ale też skuteczne
randka w restauracji – nie polecamy, ale też skuteczne

Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.