Wojny plemników – recenzja książki – Robin Baker

Robin Baker – „Wojny plemników”


Książka o niewierności, konfliktach płci i innych bataliach łóżkowych. Składa się na nią 37 kolejnych scenek opisujących różne przykłady niewierności (poza ostatnią scenką). Po każdej z nich następuje dosyć bogate wytłumaczenie wszystkich zachowań, które w niej wystąpiły. Książkę napisał biolog, więc jeśli chcesz się dowiedzieć które gatunki ptaków zdradzają partnerów, które naczelne się masturbują albo które ssaki przeżywają orgazm podczas snu – ta książka jest dla ciebie!

Poza tym książka bardzo zezwierzęca nas, ludzi. Ani razu nie było nawet wspomniane o wyższych uczuciach takich jak miłość czy poświęcenie dla dobra partnera. Liczy się w niej tylko „sukces reprodukcyjny” osiągnięty przy pomocy wszelkich sposobów. Jak na 375 stron to niewiele znalazłem tam wiedzy która może się przydać podrywaczowi. Może tylko w 1 miejscu gdy była mowa o testowaniu mężczyzn przez kobiety.

wojna plemników książka, robin baker
wojna plemników książka, robin baker

Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.