Zwab piękną kobietę do łóżka (Venusian arts) – recenzja książki – Mystery (Erik von Markovik)

Mystery (Erik von Markovik) – Venusian arts (Zwab piękną kobietę do łóżka. Mistrzowska intryga metodą Mystery, The Mystery Method, The Venusian Arts Handbook, MM handbook, Sztuki wenusjańskie)

zwab piękną kobietę do łóżka. mistrzowska intryga metodą mystery
zwab piękną kobietę do łóżka. mistrzowska intryga metodą mystery

Mystery zawarł w niej cały (no może zdecydowana większość) swojego algorytmu uwodzenia. Właściwie zalotów, bo przedstawia wszystkie poszczególne etapy, które powinien przejść mężczyzna w relacji z kobietą od rozpoczęcia rozmowy do aktu cielesnego. Tylko do seksu, ponieważ wtedy rozpoczyna się inny etap relacji z kobietą, na którym (co mówi otwarcie) Mystery się w książce nie skupia.

Kolejne etapy zalotów są szczegółowo wyjaśnione, brzmią one naprawdę sensownie. Ja osobiście obawiałem się tego „kolejkowania” (w stylu „a teraz przechodzimy do A3”), ale muszę szczerze przyznać, że moje obawy okazały się (na szczęście) niepotrzebne. Książka zawiera również opis kilku typowych problemów na których wykłada się większość mężczyzn i popełnia dyskwalifikujące błędy. I efekty były widoczne u mnie już po 2 tygodniach – zamiast kolejnego flejka w komórce miałem FC.


Moje dodatkowe myśli do książki

  • polski tytuł publikacji: „Zwab piękną kobietę do łóżka. Mistrzowska intryga metodą Mystery”
  • wbrew temu co jest napisane na okładce z tyłu w polskiej wersji – Mystery (Erik von Markovik) nie ma nic współnego z NLS-em! (Neuro-Linguistic Seduction, uwodzenie neurolingwistyczne), proszę się tym nie sugerować trafiając na tę książkę

Galeria ze zdjęciami autora (Mystery PUA):

VA
VA
etapy uwodzenia
etapy uwodzenia
erik von markovik
erik von markovik
pua
pua
mystery pua
mystery pua

Zwab piękną kobietę do łóżka – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.