Uwodzenie dotykiem – recenzja książki – Feniks

Feniks – Uwodzenie dotykiem

uwodzenie dotykiem
uwodzenie dotykiem

Największą zaletą książki Feniksa jest przypomnienie jak niesamowicie ważną sprawą w uwodzeniu jest dotyk. Eskalować trzeba przy każdym pojedynczym podrywie. Ebook Feniksa jest też małym prztyczkiem w nos Warsaw Lair – patrzcie, jednak da się napisać wartościową publikację nie ograniczając się do banałów i sylwetek autorów na początku każdej książki.

Wracając do ebooka – jej autor ewidentnie nie zrozumiał koncepcji strefy intymnej i niestety to niezrozumienie aż razi po oczach. Bo 99% mężczyzn natychmiastowo zareaguje gdy jakiś mężczyzna znienacka pojawi się w pobliżu ich krocza lub 10cm od twarzy. I nawet gdyby autor był tym jednym procentem, który nie zwraca na to uwagi to nie dowodzi braku istnienia tej strefy – tutaj wyjątek potwierdza regułę.

Feniks promuje podejście do PU które można uprościć jako „jeśli szukasz ONS-ów to je znajdziesz” z czym osobiście się nie zgadzam, bo zakrawa mi to o mat głupca – takie udane podrywy nie przybliżą cię do sukcesu z wartościową kobietą (np. Dodą), bo ona nie zgodzi na coś takiego się na pierwszym spotkaniu.

Dużym minusem tej pozycji są bardzo liczne błędy – stylistyczne, składniowe, literówki, które niestety dość skutecznie przeszkadzają w lekturze. Reklam szkoleń jest mniej niż w przypadku WL, a opisana zasada cienia z pewnością przyda się wielu osobom. Fragment „obecnie tworzę nowy system, (…) będzie to rewolucja w całej dziedzinie uwodzenia” sprawa wrażenie lekkiej farsy, ale ok – Feniksie – nie mogę się doczekać.

I na koniec mały hint od mnie – nie pisz, że porażki nie istnieją (bo jeśli ich nie ma to nie ma również sukcesów) – one istnieją tylko trzeba je po męsku przyjąć na klatę bez uciekania się do (słabych) logiczno-neurolingistycznych tricków.


Uwodzenie dotykiem – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.

    View all posts