To przecież proste! Towarzyskie umiejętności, które ułatwiają życie – recenzja książki – Allan i Barbara Pease

Allan i Barbara Pease – To przecież proste! Towarzyskie umiejętności, które ułatwiają życie

allan pease, barbara pease, to przecież proste
allan pease, barbara pease, to przecież proste

Recenzja książki na jej tylnej okładce z pewnością zachęci każdego PUA do jej przeczytania. Podobnie było ze mną, z tym, że miałem dość duże oczekiwania przed jej lekturą. Za największy plus moim zdaniem należy uznać styl jej pisania – krótko i na temat. Bez zbędnego rozwlekania się i niepotrzebnego lania wody. Merytorycznie też było całkiem poprawnie. Całkiem, bo jednak liczyłem na więcej. Wiele technik, sugestii i porad które rzeczywiście mogą się przydać w podrywie.

Fajne rozdziały o uśmiechu, zadawaniu pytań i rozpoczynaniu rozmów. Największym zaskoczeniem była możliwość poczytania o tym co nazywamy programem społecznym. Książka naprawdę warta polecenia z powodu bogactwa treści na niewielkim rozmiarze i kilku przydatnych uwag, które można sobie włożyć do głowy.


To przecież proste – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.