The Natural’s PUA Bible – recenzja ebooka

The Natural’s PUA Bible

the natural's pua bible
the natural’s pua bible

Biblia naturalnego PUA to zbiór najbardziej pomocnych postów z mASF (moderowane Alt.Seduction.Fast) wychodzący z założenia, że podryw to w 75% kwestia charakteru i tylko 25% taktyki. Stąd też dużo miejsca poświęconego jest odpowiedniej postawie i inner game artysty podrywu.

Ciekawe artykuły tłumaczą m.in. dlaczego 95% facetów nigdy nie będzie PUA i że źródło naturalnej umiejętności radzenia sobie z dziewczynami tkwi w byciu Don Juanem z podwórkowej piaskownicy. Inny genialny post wyjaśnia niuanse inteligencji towarzyskiej oraz cech ludzi wysokiego statusu w klubowym środowisku. Konieczne do zapoznania się, podobnie jak post dotyczący alpha male.

Wgniatający w ziemię post „Prawda o kobietach odkryta” jest wartym uwagi zbiorem refleksji mężczyzny, który spał z ponad 2 setkami kobiet. Udziela on także rad innym mężczyznom, ale jestem pewien, że nie to zapamiętacie z jego lektury. Natomiast ostatni post – naturalna metoda Razorjack’a – to jakieś kompletne nieporozumienie. Rozumiem, że w dzisiejszych czasach każdy chce mieć własną metodę, ale ludzie powinni być bardziej krytyczni, nawet jeśli coś ma „method” w nazwie.


The Natural’s PUA Bible – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.