The magic bullet – recenzja książki – Diebold

Diebold – The magic bullet

diebold, the magic bullet
diebold, the magic bullet

Jedyny w swoim rodzaju przegląd szkół uwodzenia i guru podrywu znanych z Gry. Stronniczo, z jajem, okraszone dużą liczbą zdjęć i linków oraz ze specjalną dedykacją dla ONEITIS Diebolda. Jeśli chcesz wiedzieć która metoda będzie najlepiej dla ciebie pasować, z którym PUG można pogadać na chacie albo jak to było naprawdę z bohaterami Gry – to może być pozycja dla ciebie!

Przeobszerny słownik, refleksja nt. finansowego aspektu bycia guru i przegląd (z oceną) poszczególnych PUG/szkół/metod. Który PUG wystąpił w filmie porno? Kto był członkiem chrześcijańskiej kapeli rockowej? Czyja inteligencja jest oceniana na 4 w dziesięciostopniowej skali? I wreszcie najważniejsze – który z PUG ma akcent niczym Borat (osobiście potwierdzam!)? SS, MM, DYD, AM, PU101, Ch(a)risma Arts, TGM, RSD, David X, A&D – jeśli wiesz co znaczą te skróty/określenia to jest to książka dla ciebie! A jeśli nie? No cóż – zawsze możesz od Adepta z WL uczyć się o świniach ćwiczebnych..


The magic bullet – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.