Tajemnice uwodzenia – recenzja książki – Adam Lange, Robert Finger

Adam Lange, Robert Finger – Tajemnice uwodzenia

tajemnice uwodzenia, adam lange, robert finger
tajemnice uwodzenia, adam lange, robert finger

Póki co pierwsza i najlepsza, jak dotąd, książka o podrywaniu, jaką czytałem. Wystarczy przeczytać „10 najczęściej popełnianych błędów”, żeby już wiele zmienić w swoim podejściu do kobiet. Wyjaśnione są mechanizmy psychologiczne, mówiąc dlaczego kobiety lecą na takie, a nie inne zachowanie mężczyzn. Dużo ogólnych uwag dotyczących uwodzenia – jak, gdzie, kiedy. Dokładnie opisane kolejne fazy uwodzenia, jak działać, czego się wystrzegać, jakie trudności można napotkać. Bardzo polecam każdemu jako lekturę obowiązkową – sam przeczytałem ją 4 razy.


Tajemnice uwodzenia – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.