Tajemnice największych uwodzicieli – recenzja książki – Adrian Kołodziej i Grzegorz Głuś

Adrian Kołodziej i Grzegorz Głuś – Tajemnice największych uwodzicieli

tajemnice największych uwodzicieli
tajemnice największych uwodzicieli

Gdy przeglądałem spis treści książki, od razu w oczy rzucała mi się część dotycząca uwodzenia na odległość i przez internet, co sprawiło, że od razu miałem bardzo sceptyczne podejście do niej. Jednak dopiero w trakcie czytania jej strona po stronie przekonałem się, jak bardzo wartościowa pozycja jest ona. Niech się schowają Tajemnice i Alchemia Uwodzenia! Tajemnice Największych Uwodzicieli są w moim odczuciu, najlepszą pozycją z tego gatunku, z jaką się do tej pory spotkałem, a co wiecej ich autorzy mają bardzo zdrowe podejście do tematu. To jest niezwykle ważne, a dopiero niedawno się o tym przekonałem.

Autorzy (Under i Squid) bardzo rzetelnie przedstawiają poszczególne aspekty gry – znaczną część tego, co można się dowiedzieć z forów. Unikają prezentowania konkretnych tekstów czy technik – bardziej tłumaczą zasady działania pewnych schematów, zamiast je podawać na tacy. W swych radach można się doszukać elementów różnych szkół uwodzenia. Książkę polecam każdemu ze społeczności, na pewno powinna się znaleźć w pierwszej trójce książek do przeczytania. Nie spodziewałem się tego wcześniej, ale teraz gorąco polecam!


Tajemnice największych uwodzicieli – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.