Szybki seks w pigułce – recenzja książki – Feniks

Feniks – Szybki seks w pigułce

szybki seks w pigułce
szybki seks w pigułce

Autor tej pozycji za główny cel chyba postawił sobie krytykę połączenia emocjonalnego w tematyce uwodzenia. Bo głównym celem jest przecież seks, a i autor wszystkie swoje FC miał w czasie nie dłuższym niż godzina od zapoznania dziewczyny.

Sednem ebooka Fenika jest bowiem to zdanie: Cała sztuka w ONS nie polega na tym żeby wyciągnąć taką, która nie chce, ale znaleźć taką, która będzie chciała. Czyli chodzimy i szukamy lasek chętnych na seks. I choć autor pokazuje, że jest to skuteczne, to przywołuje podstawową kwestię: czy w PU chodzi wyłącznie o to by jak najwięcej ruchać – czy też o to z kim mamy okazję to robić? I to już kwestia filozofii życiowej – wg mnie ważne jest drugie (z kim), wg autor – pierwsze (jak najwięcej). I tu pozostaje spisać protokół niezgodności, bo raczej nie dojdziemy tu do porozumienia.

Niemniej co do samej publikacji – jedna rzecz, i właściwie tylko ona, jest w niej przydatna. Autor wymienia dokładnie rzeczy, które powinniśmy mieć jeśli chcemy przyprowadzić dziewczynę do siebie na seks. Oprócz gumek (of course) będą to środki higieny osobistej: dodatkowa szczoteczka do zębów, ręcznik, mydło, szampon, mleczko do demakijażu, waciki i ewentualnie czysty szlafrok dla kobiety. Ostatnie zamieniłbym na piżamę, poza tym zgoda. Chyba jedyna jeśli chodzi o tą pozycję.


Szybki seks w pigułce – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.

    View all posts