Sztuka uwodzenia kobiet w internecie – recenzja ebooka – Warsaw Lair (Adept i Solid)

Warsaw Lair (Adept i Solid) – Sztuka uwodzenia kobiet w internecie

sztuka uwodzenia kobiet w internecie
sztuka uwodzenia kobiet w internecie

Kolejny materiał marketingowy Warsaw Lair dotyczący zagadnień związanych z uwodzeniem w sieci uważam za kompletnie chybiony tematycznie. Chociaż Adept staje w obronie tej formy PU jako dobrej dla początkujących na zdobycie pewności siebie, to się z nim nie zgadzam z powodu skuteczności – to co osiągniesz w ciągu roku uwodząc w sieci (nawet to samo określenie brzmi głupio) osiągniesz w miesiąc albo mniej podrywając w normalnych warunkach.

Co ciekawe autor skupia się wyłącznie na uwodzeniu za pomocą portali randkowych, natomiast chaty uważa za stratę czasu – ciekawe dlaczego generalnie samego uwodzenia przez internet w ten sposób traktuje? Nawet pomijając oczywiste ograniczenia z tego wynikające, uskutecznianie tej formy podrywu mija się z celem, bo to jak poprawa skuteczności z 2.0034% na 2.0042%, czyli efekt końcowy mizerny. I nie piszę tego żeby się wymądrzać czy tylko jechać po Adepcie – w ciągu roku podrywania na Fotce poznałem może 2 wartościowe osoby.

Z ebooka na plus zanotowałbym wyłącznie fragment dotyczący zdjęć publikowanych na swoim profilu. Nie żebym tego wcześniej nie wiedział, ale uwagi są zwięzłe i przydatne. Poza tym to co charakteryzuje wszystkie pozycje Warsaw Lair – „więcej dowiesz się na naszym szkoleniu”, „wkrótce kolejna bogatsza wersja książki” i liczne reklamy oferowanych kursów. Ponadto reklama 4x na każdej stronie i okazjonalne błędy ortograficzne.


Sztuka uwodzenia kobiet w internecie – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.