Sztuka motywacji – recenzja książki – Alan Loy McGinnis

Alan Loy McGinnis – „Sztuka motywacji”


Jeśli szukasz pozycji, która pomoże ci lepiej siebie motywować do działanie, to NIE sięgaj po tą książkę. Bo tego nie dotyczy. Pozycja dotyczy motywacji innych ludzi. Co też się czasem przydaje. 12 zasad wydobywania z ludzi tego, co w nich najlepsze i pokaźny opis każdej z nich.

Książkę przeczytałem jakiś czas temu i szczerze powiedziawszy nie za specjalnie mogę sobie przypomnieć jakąś konkretną rzecz, którą należałoby o niej powiedzieć – co też świadczy co nieco o tej pozycji. Z drugiej strony to jedna z tych hitowych pozycji z rozlicznymi przykładami różnych ludzi, którzy coś zrobili i dzięki czemu my możemy się czegoś nauczyć. To akurat bardzo na plus, bo zawsze to poszerzanie horyzontów.

Reasumując – nie zachęcam, nie odradzam.


sztuka motywacji alan mcginnis
sztuka motywacji alan mcginnis

 


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.