System drani – recenzja książki – Adrian Kołodziej (Under)

Adrian Kołodziej (Under) – System drani


Dobrą książkę aż chce się czytać. Poradnik napisany przez Undera o tyle się różni od innych pozycji o podrywaniu, że w praktycznie każdym miejscu czuć, że rady są pisane z własnego doświadczenia. Jest trochę podstaw, sporo rad, kilka sztuczek i dużo wyjaśnień. Duży plus moim zdaniem należy się za wprowadzenie do flirtu, w tym za fragment jak dodać sobie wzrostu. Under zaraża nas swoją filozofią, która mówi m.in. o tym, że lepiej jest umrzeć na stojąco, niż żyć na kolanach.

Książka mimo niedużych rozmiarów (nieco ponad 120 stron) zawiera w sobie sporo treści czy rad dotyczących poszczególnych zagadnień. Odpowiadając na zadane pytania autor często stosuje wyliczenia co pozwala na małej przestrzeni skondensować sporo wiedzy. Książka Undera to pozycja na miarę Tajemnic Uwodzenia, uwzględniająca polskie realia.

system drani
system drani

Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.