Stan futbolu – recenzja książki – Krzysztof Stanowski

Krzysztof Stanowski – Stan futbolu

stan futbolu książka
stan futbolu książka

Ktoś zapyta – co może być ciekawego dla PUA w książce o piłce? Otóż najciekawszy będzie zwłaszcza rozdział „Dlaczego piłkarze wcale nie są bogaci?”. Ten najciekawszy dla mnie rozdział (czytałem 2x) opisuje jak szybko sława, dobre pieniądze, extra laski, fury i fajne życie potrafią się zmienić w biedę, problemy dnia codziennego, brak perspektyw i poczucie przegranego życia – czego najlepszym chyba symbolem był Radosław Kałużny, wielokrotny reprezentant Polski i uczestnik mistrzostw świata rozpakowujący paczki magazynie DHL-u na angielskiej prowincji, którego zdjęcia obiegły kraj. To niemal przerażające.

Stanowski z niezwykłą mocą potrafi przekazywać swoje tezy i jest genialny w ich uzasadnianiu. Matematyki się nie oszuka. Statystyka pokazuje trendy. Krzysztof umie pokazać Proces, nie tylko wydarzenia. Wspomniany rozdział polecam każdemu, kto czyta właśnie tą recenzję. Można go przeczytać nawet w księgarni, bo mega szybko się to czyta – zresztą jak całą książkę.

Aha – autor wspomniał takie zdanie, że opowieści o laskach piłkarzy to temat na zupełnie osobną książkę – jeśli kiedykolwiek powstanie to będę pierwszym, który ją kupi. Shut up and take my money!


Stan futbolu – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • PUA Panda 🐼 Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.

    View all posts