Skuteczna nauka uwodzenia – recenzja ebooka – Blek

Blek – Skuteczna nauka uwodzenia

blek, skuteczna nauka uwodzenia
blek, skuteczna nauka uwodzenia

Muszę szczerze przyznać, że ebook Bleka, współpromowany przez pualifestyle, mi się nie podobał. Zresztą, jak sam autor przyznał, początkowo nie miał to być ebook a jedynie kolejny post na bloga. Może to stało u źródeł niepowodzenia ebooka. Bo niektóre fragmenty to żywcem kopiuj/wklej z postów na blogu – a żeby ebook był stylistycznie dobry trzeba by to wcześniej wyłapać.

Merytorycznie – może i nie jest źle, ale jedyne co mi utkwiło w pamięci to ciągłe przypominanie Bleka, że uczysz się z jego wieloletnich doświadczeń, że nie musisz robić nic poza wyjściem do kobiet i że po przeczytaniu tego ebooka będziesz o kilka lat do przodu w PU od innych. I tu w zasadzie jest główna przyczyna niskiej oceny tej pozycji – Blek ewidentnie napisał lekturę wyłącznie dla osób dla których to będzie pierwszy spotkanie z tego typu tematyką. Inni nie mają tam zbytnio czego szukać, bo jedyne co mogę wymienić „in plus” to zasada małych kroczków: jeśli nie umiesz dobrze otwierać nie ma sensu czytać kolejne materiały „na zapas”.


Kilka uwag do ebooka – Skuteczna nauka uwodzenia

  • Mówiąc uczciwie z perspektywy czasu nie jestem w stanie wymienić żadnych elementów tej książki, które wpłynęłyby na moje umiejętności podrywania dziewczyn.
  • Owszem możemy założyć, że każda, absolutnie każda przeczytana książka zostawia coś w głowie – i jest to moim zdaniem prawda – natomiast co to takiego było w przypadku tego ebooka to nie jestem w stanie nic wymienić.
  • Tym niemniej należy pochwalić takie próby własnej twórczości, zwłaszcza na naszym polskim rynku. Wielu PUA w ten sposób zaczynało.
  • Owszem lepiej byłoby gdyby coś dało się z tego zachować w pamięci na dłużej, ale już na to nic nie poradzę.
  • Pozostaje budować w swojej głowie odpowiednią postawę, ramę i inner game. Tego nie da się zrobić jedną przeczytaną pozycją albo wsumiętym materiałem z dziedziny PU. To wymaga długiej pracy. I przynosi w dłuższej perspektywie świetne rezultaty.
  • Do budowy ramy i odpowiedniego inner game polecam bardziej materiały Tupaka. Można jeszcze je znaleźć w internetach.
  • Może w ramach dodawania wartościowych informacji do tej recenzji podam bardzo skrócony opis kolejnych etapów „skutecznego uwodzenia” wg najlepszej moim zdaniem metody – Mystery Method
  • Odpowiadając na pytanie z podtytułu książki – „Jak sprawić by uwodzenie weszło Ci w krew?” – istnieje tylko jedna dobra odpowiedź – robić to jak najczęściej. Jeśli będziesz to robić często to będziesz w tym lepszy i tym lepsze rezultaty będziesz osiągać
  • Patrząc z perspektywy czasu zastanawiam się czemu całkowicie pominąłem okładkę tej książki. Przecież ten wielki znak zapytania na okładce to w najlepszym przypadku nieporozumienie, a w najgorszym zniechęcanie do sięgnięcia po książkę.
  • Ale może to i lepiej, bo „Skuteczna nauka uwodzenia” spotkojnie może się znaleźć na liście z tymi gorszymi książkami o podrywaniu

Etapy podrywania wg jedynej skutecznej nauki uwodzenia – Venusian Arts

 • A1: Attraction etap 1 – otwarcie. Musisz otworzyć nieznaną wcześniej Kobietę, najlepiej w sposób niebezpośredni tak aby cię nie odrzuciła. W tym celu najlepiej wykonać fałszywy ogranicznik czas.
 • A2: Attraction etap 2 – Budowanie twojej atrakcyjności. Najlepiej to robić przez negi oraz DHV spikes czyli wspominanie mimochodem w rozmowie o atrakcyjnych elementach w swoim życiu takich jak preselekcja wśród Kobiet, liderowanie mężczyznom, obrońca bliskich.
 • A3: Attraction etap 3 – Kwalifikacja. W tym etapie dajesz Kobiecie zbudować swoją wartość tak aby dopasowywała się do ciebie. Mówisz jakie masz oczekiwania względem Kobiet i ona powinna się pod nie kwalifikować tzn mówić, że jest właśnie taką Kobietą z cechami jakie wcześniej wymieniłeś.
 • C1: Komfort etap 1 – Tutaj się poznajecie. Pytasz czy ma rodzeństwo, skąd pochodzi. Najwięcej czasu się spędza w tym etapie. Stopniowo zwiększacie też ilość dotyku, kina. Najbardziej skuteczną metodą zbudowania ciebie w jej oczach jest opowiedzenie tzw „grounding sequence” w której opowiadasz o swoim życiu od bardzo wczesnych etapów.
 • C2: Komfort etap 2: Budowanie mostu czasowego (a nie schodów do nieba). Prawdopodobnie nie uda ci się skonsumować znajomości tego samego wieczoru z nowo poznaną w klubie laską. Dlatego musisz wymienić się kontaktami i zbudować w niej wystarczającą wizję siebie tak by ona chciała się później spotkać. Ten etap może powtarzać się wielokrotnie.
 • C3: Komfort etap 3: Całowanie. W zasadzie ten etap niewiele się różni od poprzedniego z wyjątkiem tego, że wchodzicie swoją znajomością na wyższy poziom i zaczynacie się całować. Z własnego doświadczenia mogę podpowiedzieć, że całowanie wynika z przytulenia. Najpierw ją swobodnie musisz przytulać zanim ją pocałujesz.
 • S1: Seks etap 1: Najbardziej standardowy żart nt temat polega na tym, że ten etap absolutnie niczym nie różni się od poprzedniego (C3) z wyjątkiem tego, że znajdujecie się w miejscu w którym realistycznie możecie uprawiać seks.
 • S2: Seks etap 2: Tzw ostatni ruch oporu. Dziewczyna dostaje nagły wzrost adrenaliny pt „o jejku co to będzie jeśli będziemy uprawiać seks”. Daj jej bezpieczeństwo, intymność, spraw by była spokojna, że nikt się o tym nie dowie (jeśli nie będzie chciała), że nie będziesz przez to źle o niej myślał ani żeby się nie bała czy się do niej później odezwiesz.
 • S3: Seks etap 3: Czyli seks. Baw się dobrze. Załóż gumkę. Dobrze ją rozgrzej. Nie śpiesz się. Zacznij powoli, później zwiększaj tempo. I odezwij się do niej później. Seks to nie byle co. Enjoy.

Galeria do recenzji – Skuteczna nauka uwodzenia

ebook bleka
ebook bleka
skuteczna nauka uwodzenia w dzień
skuteczna nauka uwodzenia w dzień
Na czym polega skuteczne uwodzenie?
Na czym polega skuteczne uwodzenie?
Najlepsze techniki uwodzenia według naukowców
Najlepsze techniki uwodzenia według naukowców
Sekrety Nauki Uwodzenia
Sekrety Nauki Uwodzenia

Skuteczna nauka uwodzenia – opinie o ebooku w formie wideo

https://www.youtube.com/watch?v=BZwL_wn4H1Y

oraz audio:


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

 • Pandunia

  PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.