Seksualny klucz do kobiecych emocji – recenzja książki J.D. Fuentes

J.D. Fuentes – Seksualny klucz do kobiecych emocji

seksualny klucz do kobiecych emocji, jd fuentes
seksualny klucz do kobiecych emocji, jd fuentes

Jeśli do tej pory wstydziłeś się, że czytasz płytkie książki „o podrywaniu” to po lekturze tej pozycji z całą dumą możesz powiedzieć, że przeczytałeś książkę psychologiczna. Książka w założeniu jest o sposobie w jaki należy się zwracać do kobiety aby ja pobudzić, podniecić. Bardzo dużo gotowych przykładów zwracania się do płci pięknej, dzięki czemu bez problemu można zrozumieć ogólną ideę.

Ale książka nie jest wyłącznie o tym. Opisuje dokładnie jak działa jest kobiecy umysł, czego panie pragną, czego poszukują. Można dowiedzieć się jak rozbudzić w nich nowe, nieznane im dotąd uczucia lub też jak spotęgować te już istniejące. Jednak nie jest to z pewnością pozycja którą  poleciłbym początkującemu podrywaczowi. Gdy ktoś ma trudności z podejściem do kobiety i rozmowa z nią nawet nie będzie sobie w stanie wyobrazić jak można w ogóle mówić do niej „takie” rzeczy.


Seksualny klucz do kobiecych emocji – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.