Seksualność kobiety. Mit, rzeczywistość, możliwości – recenzja książki – Karin E. Weiss

Karin E. Weiss – Seksualność kobiety I. Mit, rzeczywistość, możliwości

seksualność Kobiety
seksualność Kobiety
karin weiss
karin weiss

Przeczytałem i szczerze mówiąc nie wiem o czym była ta książka. Autorka z uporem maniaka tłumaczy Kobietom (książka jest do nich skierowana), że seksualność Kobiet to ich własna sprawa, nie są zmuszane do niczego, tym bardziej zadowalania zawsze i wszędzie swoich partnerów. To oczywiście prawda, tylko moim zdaniem autorka spóźniła się z tą książką tak z grubsza 80 lat. Sufrażystki byłyby zachwycone, ale wątpię czy Kobiety 21. wieku znajdą tutaj coś dla siebie. Tym bardziej mężczyźni.

Ostatnie trzy akapity tłumaczą o czym była książka. W opisie wygląda to nawet zachęcająco „Wykład ten, bezpośredni i prowokujący, kwestionuje anachroniczne stereotypy o seksie i miłości”. Mimo, że jest to prawda, to wypadałoby dyskretnie zauważyć, że od czasów w których panowały obalane poglądy minie niedługo 100 lat i trochę w tym czasie się zmieniło, z całą rewolucją seksualną na czele.


Seksualność kobiety – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.