Sekrety kobiet. Co twój partner powinien wiedzieć o tobie – recenzja książki – dr Barbara De Angelis

dr Barbara De Angelis – Sekrety kobiet. Co twój partner powinien wiedzieć o tobie

dr barbara de angelis, sekrety Kobiet
dr barbara de angelis, sekrety Kobiet

Pokaźny poradnik dotyczący związków. I Kobiet. A właściwie Kobiet w związkach. Przystępując do lektury zastanawiałem się czy z książki dotyczącej związków mogę wynieść coś ciekawego do tematyki uwodzenia. I choć od jej lektury minęło mało czasu to kilka (niezwykłych) buziaków mi się oberwało a i prognozy na przyszłość wydają się być również obiecujące.

Co do samej książki – mądra Kobieta (wszak doktorka) za cel nadrzędny postawiła sobie chyba żeby przypadkiem nikogo nie obrazić. I konsekwentnie się go trzymała. Tak więc w książce nie uświadczysz zdań w stylu „mężczyźni zachowują się głupio” choćby nawet bardzo pasowało do jakiegoś fragmentu. Przeczytałem już w swoim życiu trochę książek niepoprawnych politycznie i szczerze powiedziawszy dosyć mnie to rozbawiało.

Co do samej treści – zgrabnie pokazuje jak wielu kobiecych potrzeb nie dostrzegamy, mimo, że są niezwykle ważne. Myślę, że wartościowy mężczyzna po przeczytaniu tej lektury może mieć zadatki na naprawdę dobrego człowieka. I partnera. W książce jest rozdział o seksie. Wartościowy, chociaż są inne wartościowsze fragmenty pośród 440 stron lektury. Aha – autorka napisała też odpowiednią pozycję odnośnie mężczyzn – warto by się jej również przyjrzeć.


Sekrety kobiet – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.

    View all posts