Secrets Of The Alpha Man (Sekrety faceta alfa) – recenzja książki – Carlos Xuma

Carlos Xuma – Secrets Of The Alpha Man (Sekrety faceta alfa)

secrets of the alpha man
secrets of the alpha man

Przyznam szczerze, że w związku z tą pozycją mam poważny dylemat przy recenzowaniu, gdyż nie potraktowałem jej z należytą uwagą, bo czytałem ją niemal rok. To zdecydowanie błąd gdyż jest to chyba najbardziej kompleksowa tego typu książka. Na niemal 400 stronach poruszone setki zagadnień, informacji, przykładów, opisów, poglądów.

Na kartach znajdziecie kompleksowy opis mężczyzny alfa i jego zachowania w mnogich sytuacjach, źródła jego mocy, sposoby radzenia sobie z niedociągnięciami i komentarz do cech alfy (wiek, włosy, pieniądze, samochód, długość przyrodzenia, inteligencji, wyglądu, pracy, fizyczności, pewności siebie), postrzeganie wartości i lifestyle, inteligencja emocjonalna, pasje, stawiane cele, emocjonalna samokontrola, „ładowanie baterii”, rozmaite sytuacje towarzyskie, postrzeganie seksu przez obie płci, humor, krytyczne czynniki sukcesu, diagnozowanie własnych umiejętności, rozbrajanie przeciwników i oswajanie demonów, sens życia czy kodeks mężczyzny alfa. Nieźle, co?

Kiedy piszę „pozycja kompleksowa” to rzeczywiście mam to na myśli. Zdecydowanie polecam, mimo używanego miejscami trudnego angielskiego. Książka z tych do których należy kiedyś wrócić.


Secrets Of The Alpha Man – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.