Revelation (Olśnienie) – recenzja książki – Mystery (Erik von Markovik), Chris Odom

Mystery (Erik von Markovik), Chris Odom – Revelation (Olśnienie)

revelation, mystery pua i zespół venusian arts
revelation, mystery pua i zespół venusian arts

Najnowsza książka Mystery’ego, Matadora i Lovedropa. Obszernie przedstawia najnowsze spostrzeżenia związane nie z całym procesem podrywania Kobiety, ale również innymi istotnymi dziedzinami życia. Gdybym napisał, że książka jest o komunikacji interpersonalnej, psychologii ewolucyjnej, inteligencji towarzyskiej wraz z elementami samorozwoju to z pewnością byłby to wybrakowany opis. Mystery (i spółka) dużo miejsca poświęca różnym aspektom życia, które wydawałoby się nie mają takiego wpływu na sam proces uwodzenia.

Jeśli natomiast chodzi o sam proces to został on ujęty w nieco inny sposób niż w Sztukach wenusjańskich. Tam opierał się przede wszystkim na modelu M3 (Attraction, Comfort, Seduction), tutaj natomiast zdecydowanie najwięcej miejsca poświęca się sposobowi bycia i ogólnemu podejściu do tematu, a nie samym poszczególnym fazom. Bardzo spodobało mi się w książce to, że czarno na białym zostało wylistowanych wiele, wiele rzeczy np. czynniki budujące atrakcyjność, rzeczy budujące połączenie emocjonalne z Kobietą itd. I chociaż rzeczywistość czasem boleśnie pokazuje, że listy te nie są kompletne, to w żaden sposób nie umniejsza to wartości samej książki.

Gorąco polecam każdemu, zwłaszcza tym, którzy czytali już wcześniejszą pozycję Mystery’ego.


Revelation – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.