Real World Seduction (Uwodzenie w prawdziwym świecie) – recenzja ebooka – Swinggcat

Swinggcat – Real World Seduction (Uwodzenie w prawdziwym świecie)

real world seduction 2.0
real world seduction 2.0

Książka mająca za zadanie sprawić, że po jej przeczytaniu zaczniesz postrzegać siebie jako nagrodę, dzięki czemu zaczniesz odnosić z kobietami prawdziwe sukcesy. Szczerze mówiąc, mam wątpliwości, czy dzięki jej lekturze coś u mnie w tej kwestii się zmieniło. Nie wiem, czy wynikało to z wersji, którą czytałem (polskie tłumaczenie), czy ze sposobu jej napisania.

Praktycznie na każdej stronie było przypominane czytelnikowi, że to on jest nagrodą i jakimi przekonaniami się teraz kieruje. Nie wiem, czy to jakaś forma afirmacji; w końcu, jeśli się ciągle powtarza jakieś stwierdzenie, to staje się ono twoim własnym.

W każdym razie książka opowiada też o kilku elementach gry z dziewczyną, np. ramach, raporcie, push&pull, emocjonalnym roller-coasterze, testach. Oczywiście, wszystkie pod kątem bycia nagrodą dla dziewczyny.


Real World Seduction – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.