Przyczajony AFC, ukryty PUA – recenzja ebooka – Magnus

Magnus – Przyczajony AFC, ukryty PUA

przyczajony afc, ukryty pua
przyczajony afc, ukryty pua

Pierwsza książka (czy tez ebook) nie tyle o uwodzeniu czy podrywie co o samym PUA. Pisana z perspektywy mężczyzny, który mieszka w Polsce, nie kreuje się na nie wiadomo kogo i który przyznaje się do swych wielu porażek. I paradoksalnie właśnie dzięki temu widać, że autor, czyli Magnus, zna się na rzeczy. Opowiada o ciemnej stronie uwodzenia, byciu alfa, naturalności i tym czy pieniądze są tak naprawdę ważne.

Przy okazji dostaje się też szkołom uwodzenia, które istnieją w naszym kraju. Autor pisze dosadnym, wręcz dobitnym językiem, więc jeśli razi cię 4 razy w jednym zdaniu słowo „pierdole” to nie sięgaj po tą lekturę. Jeśli jednak zamierzasz, to przygotuj się na ciekawe refleksje i fajną opowieść o PUA na Polsce. I wgniatającą w ziemię ostatnią stronę książki pod którą podpisuję się obiema łapkami.

 


Moje dodatkowe uwagi do książki:

 • Genialny tytuł – i zero treści, którą bym spamiętał
 • Tak można podsumować ten kolejny polski ebook
 • Zresztą nawet strona tytułowa zrobiona w wordzie mówi swoje jeśli idzie o tę pozycję
 • Jak już wcześniej wielokrotnie wspominałem – nie należy z tego powodu jej deprecjonować
 • Jeśli już to ze względu na treść niepozostawiającą nic na dłużej w pamięci
 • Ale nie zdziwiłbym się wcale gdyby okazało się, że Magnus odniósł w życiu ponadprzeciętny sukces – wszak tworzą go właśnie takie drobne składowe jak wydanie swojego własnego ebooka w sieci i rozpropagowanie go
 • Mówiąc kategoriami wprowadzonymi przez MJ-a DeMarco – chodzi o bycie producentem a nie biernym konsumentem treści, produktów i materiałów stworzonych przez innych
 • Każdy drobny sukces odniesionym przy skonstruowaniu takiego ebooka sprawia, że człowiek staje się problemologiem – czyli osobą, której zadaniem jest rozwiązywanie problemów jakich dostarcza nam świat
 • Jeśli musiałbym się na siłę do czegoś przyczepić to może jedynie do samego Magnusa jako brandu – ponieważ posługiwanie się pseudonimem czy nickiem nie dokłada się do sukcesu danej osoby wiele lat później
 • Ale kim ja jestem by go za to krytykować? Wszak sam funkcjonuję w sieci nie pod własnym imieniem tylko pod nazwą PUA Panda czy Pandunia
 • Na koniec dodam jeszcze, że marzyłoby mi się aby kiedyś ktoś stworzył kompilację wszystkich takich materiałów jakie powstały w czasach fukcjonowania polskiej społeczności uwodzicieli.
 • Heh, był nawet kiedyś Pierwszy Ogólnopolski Szczyt Uwodzicieli, POSU (a później druga edycja pod nazwą Praktyczny). Mam z nimi związane swoje wspomnienia. Może jeszcze będzie okazja by o nich komuś opowiedzieć.
 • Rozumiem nawiązanie tytułu książki do popularnego filmu „przyczajony tygrys, ukryty smok”, ale jeśli się nad tym zastanowić to w tym przypadku jest on trochę bez sensu. Bo co to znaczy „przyczajony afc”? Źe AFC jest zawsze w tobie, nawet pomimo dokonanej zmiany? Bez sensu. „Ukryty PUA” jeszcze by przeszło przy założeniu, że jest to 'mode’ w twoim umyśle, który aktywujesz w chwili gdy zobaczysz atrakcyjną Kobietę. To już tutaj dużo bardziej by pasowało określenie „przyczajony PUA”.
 • Nie ma się do wyzłośliwiać na początkujących pisarzy czy twórców internetowych – nawet jeśli to jest krótki ebook o podrywaniu Kobiet. Zwłaszcza w Polsce.
 • Tygrys na okładce książki ma symbolizować nową moc, siłę, uruchomioną po przeczytaniu ebooka. Tyle tylko, że takie „drapieżcze” foto niekoniecznie pasuje do relacji mężczyzna-Kobieta. Tutaj dużo lepiej pasowałby zaklinacz koni. Spokój. Konsystencja. Kompetencja. Opanowanie.
 • Całowanie się z piękną Kobietą na plaży to jedna z najwspanialszych rzeczy jakie mogą spotkać mężczyznę

Galeria do recenzji

transformacja mężczyzny, sam wiem jak trudne jest zrzucenie wagi
transformacja mężczyzny, sam wiem jak trudne jest zrzucenie wagi
jeżdżenie z Kobietą na moto - coś wspaniałego
jeżdżenie z Kobietą na moto – coś wspaniałego
rosyjski oligarcha we włoszech
rosyjski oligarcha we włoszech

Przyczajony AFC ukryty PUA – opinie o książce w formie wideo

https://www.youtube.com/watch?v=XJUum3r3pHw

oraz audio


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

 • Pandunia

  PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.