Potęga podświadomości – recenzja książki – Joseph Murphy

Joseph Murphy – „Potęga podświadomości”


Książka opowiada o niesamowitej energii drzemiącej w każdym z nas. Podświadomość jest wszechpotężnym narzędziem dzięki któremu możemy sprawić by nasze życie wyglądało dokładnie tak jak tego chcemy. W książce zawartych jest mnóstwo przykładów osób i zdarzeń, które pokazują jak należy posługiwać się podświadomością. Pod koniec każdego rozdziału gotowe zalecenia i zadania, które pomogą nam poprawiać nasze życie. W lekturze zawartych jest wiele wizualizacji, które można wykonywać np. układając się do snu. Dużo jest również odniesień do religii czy duchowości.

Ogólnie ciekawa pozycja, na pewno dzięki niej można w wielu aspektach odnaleźć „pokój ducha”.

potęga podświadomości
potęga podświadomości

Galeria do książki:

joseph murphy książka
joseph murphy książka
potęga podświadomości książka
potęga podświadomości książka
potęga podświadomości opinie
potęga podświadomości opinie
j. murphy
j. murphy

Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.