Pełna MOC życia – recenzja książki – Jacek Walkiewicz

Jacek Walkiewicz – Pełna MOC życia


Poradnik Jacka Walkiewicza to książka osoby spełnionej w życiu, która odnalazła siebie i której dobrze ze sobą. Zawiera 27 rozdziałów, z których każdy (oprócz 9-tego zatytułowanego IKHAKIMA tzn. dasz radę) poświęcony jest innej pełnej mocy: życia, precesji, wdzięczności, odwagi, uważności, marzeń, zmian, decyzji, inspiracji, przeszłości, starszyzny, intencji, sukcesu, w biznesie, pokory, osobistego potencjału, wartości, przekonań, celów, stresu, zdrowia, wędrówki, bliskości, słów, cierpliwości i podróży.

Autor załącza wiele motywatorów / inspiracji i mnóstwo przykładów głównie ze swojego życia, na potwierdzenie rad jakie nam udziela. Czytając ją, na początku myślałem, że z niedostateczną starannością (czytanie rozłożone na kilka miesięcy) podszedłem do jej lektury. Im bliżej jednak końca tym bardziej czekałem aż się skończy.

Pewnie nawet coś z niej wyciągnę, niemniej główne przesłanie Walkiewicza „nie bij piany, zrób!” można poznać w zaledwie 20 min jego wystąpienia na YouTube, bez potrzeby czytania 383 stron jego książki.

pełna moc życia
pełna moc życia

Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.

    View all posts