Obudź w sobie olbrzyma – recenzja książki – Anthony Robbins

Anthony Robbins – Obudź w sobie olbrzyma

obudź w sobie olbrzyma, anthony robbins
obudź w sobie olbrzyma, anthony robbins

Świetna książka o motywacji do działania, samokontroli i podnoszeniu swojego życia na wyższy poziom. Mając na względzie swoje rozmiary (670 stron), dosyć wolno się rozpędza. Im bliżej środka, tym lepiej. Książka posiada absolutnie fantastyczne rozdziały o pytaniach i warunkowaniu neuroasocjacyjnym. Wszystko poparte masą przykładów i przekonująco brzmiącą filozofią.

Warto czytać (moim zdaniem) tę książkę z jakimś konkretnym celem. Ja np. czytałem ją w celu poprawienia swojego stylu życia. I muszę przyznać, że się udało. Nigdy wcześniej nie miałem odwagi samemu przed sobą przyznać, jakie są moje marzenia, a co dopiero wypisać je w kalendarzu. No i znalazłem w końcu motywację, żeby zacząć systematycznie ćwiczyć ;) Książka, mimo swojej objętości, jak najbardziej na +.


Obudź w sobie olbrzyma – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.

    View all posts