Mowa ciała Samca Alfa – recenzja książki – Uncle Uwo

Uncle Uwo – Mowa ciała Samca Alfa

mowa ciała samca alfa
mowa ciała samca alfa

Przyznaję bez bicia, że początkowo ebook czytałem wydrukowany, a co za tym idzie nie oglądałem (jeszcze) filmów, które autor w nim linkuje i na które się powołuje. I chociażby z racji ich umieszczenia (słynna scena gdy Mickey Rouke poznaje Kim Basinger w „9 i pół tygodnia”) warto wyróżnić tą pozycję, bo jest na miarę czasów. Niestety, gdy później do tych filmów powróciłem były na YouTube już niedostępne. Poza tym krótko i treściwie, mimo, że po lekturze innych pozycji i forów internetowych nie znalazłem tutaj czegoś nowego.

Bardzo wielki plus dla Uncle Uwo za wstęp – bynajmniej nie o mowie ciała. Widać, że Uncle Uwo zna się na rzeczy i nie przepisuje wyświechtanych banałów z innych materiałów. Chociaż nie jestem zwolennikiem misji muszę przyznać, że sam z siebie w ramach nawyków wykonałem część z wymienionych. Godne polecenia z uwagi na wielkość i współczesność, szkoda tylko, że nie wszystkie widea są już dostępne.


Mowa ciała Samca Alfa – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.