Mowa ciała – recenzja książki – Allan i Barbara Pease

Allan i Barbara Pease – „Mowa ciała”


Bardzo dobra książka dotycząca sygnałów okazywanych niewerbalnie podczas każdej międzyludzkiej interakcji. Fantastycznie wręcz wyjaśnia większość tych znaków, pokazuje również wiele międzykulturowych różnic. Książkę umieściłbym z pewnością w 10 książkach, które PUA powinien koniecznie przeczytać.

Po jej lekturze z łatwością odczytasz (bez rozmowy z nikim) wiele cennych informacji. Będziesz wiedział kiedy dziewczyna z którą rozmawiasz przyjmuje postawę obronną, jak tę postawę zmienić, kiedy dziewczyna jest tobą zainteresowana a kiedy nie. Wiele z tych uwag przydatnych jest nie tylko w uwodzeniu, ale również w normalnym, codziennym życiu. Gorąco polecam.


mowa ciała książka
mowa ciała książka

Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.