Mistrz ciętej riposty – recenzja książki – dr Lisa Frankfort, Patrick Fanning

dr Lisa Frankfort, Patrick Fanning – Mistrz ciętej riposty

mistrz ciętej riposty
mistrz ciętej riposty

Wbrew temu to mówi tytuł książki, ciętych ripost to tu nie ma. Są jakieś różne teksty, które można mówić, ale do błyskotliwości im brakuje wiele. W ogóle pierwsze pół książki jest w zasadzie o tym, że możesz mieć inne zdanie niż ktoś, możesz się nie słuchać innych i w ogóle robić co chcesz.

Książka skonstruowana jest w dla mnie dziwny sposób, bo każdy z 50 rozdziałów zaczyna się na lewej stronie kartki a kończy na prawej. W jednym rozdziale nawet sami autorzy o tym piszą!

Merytorycznie: w każdym chyba rozdziale jest jakaś krótka historyjka opowiedziana i zasugerowany sposób postępowania. Tyle. A że niektóre rady są wzajemnie wykluczające się typu „daj się komuś wygadać” i „przerwij rozmówcy kiedy chcesz” to nie będziemy się już czepiać, bo książkę tę należy omijać z daleka.


Mistrz ciętej riposty – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.