Gunwitch Method (Gunwitch Method) – recenzja ebooka – Gunwitch

Gunwitch – „Gunwitch Method” (Metoda Gunwitcha)

Dość krótka książka opisująca co zrobić żeby „zadupczyć”. Autor wyjaśnia dlaczego Kobiety odmawiają sobie przyjemności czerpanej z seksu oraz tłumaczy dlaczego w uwodzeniu należy skupiać się na samotnych wilczycach. Wiele słów poświęca wyjaśnieniu czym jest stan seksualny i w jaki sposób należy go przejawiać. Osobiście nie znalazłem tam zbyt wielu informacji, które przydadzą mi się w sposobie podrywania który preferuję, niemniej jednak jest trochę prawd o uwarunkowaniu społecznym kobiet.

gunwitch method
gunwitch method

Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.