Masa o żołnierzach polskiej mafii – recenzja książki – Artur Górski, Jarosław Sokołowski (Masa)

Artur Górski, Jarosław Sokołowski (Masa) – Masa o żołnierzach polskiej mafii


Ostatnia książka z serii „Masa o polskiej mafii” jaką kupiłem. Praktycznie zero ciekawych historii, fajnych wspominek albo „mięsa” o funkcjonowaniu mafii. No ale czemu się dziwić – nie wiem czy wypowiedzi Masy stanowią chociaż 10% tej książki.

Z tego powodu kolejne strony są wypełnione pozbawionymi większego sensu wypełniaczami – a to opisem spotkań z kolejnymi „żołnierzami” (z zajebiście przydatną nam uwagą, że w fastfoodowni w centrach handlowych nic nie słychać), a to opisem jak to autor z Masą wybrali się na Wyspy Zielonego Przylądka i pili lokalne alko. Aż wreszcie największe kuriozum całej książki – rozmowa z terapeutą, który leczy byłych gangsterów (ofc bez określenia których) z problemów z seksem. WTF?

Ewidentnie widać, że historie do tej serii się skończyły i się ją ciągnie dla kasy. 21 stron przeklejonych z poprzednich tomów opisów gangsterów? Obrazki co 3-5 kartek? Historie z dupy (jak ta o antyterrorystach na lotnisku)? Albo wybielanie się Masy („Musiałby się zdarzyć cud żeby ten gość przeżył. I stał się cud!” – z morderstwem na karku Masa by nie dostał świadka koronnego)? Czas kończyć serię panie Górski. Ja się wypisuję już.

masa o żołnierzach polskiej mafii
masa o żołnierzach polskiej mafii

Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.

    View all posts