Masa o porachunkach polskiej mafii – recenzja książki – Artur Górski, Jarosław Sokołowski (Masa)

Artur Górski, Jarosław Sokołowski (Masa) – Masa o porachunkach polskiej mafii

masa o porachunkach polskiej mafii
masa o porachunkach polskiej mafii

Kolejna książka Masy w której opowiada o polskiej mafii. Długo zastanawiałem się o czym będzie (bo, że powstanie to było raczej wiadomo po wynikach sprzedaży poprzednich bestsellerów) trzecia część (już) serii. O ile Kobiety i pieniądze wydają się naturalnymi tematami (jak wiadomo świat się wokół nich kręci), tak trzeci tytuł stanowi trochę zagadkę. Porachunki są w temacie i jak na kontynuację – jak znalazł.

Znów – książkę-wywiad świetnie się czyta, znów – można tą pozycję przeczytać w dwa wieczory, znów – jest ciekawie i brutalnie. Część informacji będziemy znać z poprzednich części, ale nie można powiedzieć żeby był to odgrzewany kotlet, jak czasem była w przypadku kontynuacji bestsellera. Co prawda po dwóch poprzednich częściach wiemy mniej więcej czego się spodziewać, ale wartka akcja i przystępny styl pisania autora rekompensuje nam to. Do przeczytania.

Aha – i autor już nie bawił się w dyplomację, zakończył trzeciego „Masę” niemal wstępem do kolejnej części..


Masa o porachunkach polskiej mafii – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.