Masa o kilerach polskiej mafii – recenzja książki – Artur Górski, Jarosław Sokołowski (Masa)

Artur Górski, Jarosław Sokołowski (Masa) – Masa o kilerach polskiej mafii

masa o kilerach polskiej mafii
masa o kilerach polskiej mafii

Z ciekawości przed recenzją tej książki zajrzałem do moich wcześniejszych recenzji tej serii – i okazało się, że wszystkie uwagi / zastrzeżenia spod znaku „odgrzewanego kotleta” są jak najbardziej nadal aktualne. Coraz częściej zdarza się, że historie były już wcześniej opisane (AKA „Więcej o tym w tomie <<Masa o porachunkach polskiej mafii>>”).

Coraz mniej „Masy w Masie” – warto nadmienić, że na stronach 114-191 ani razu (!) nie występuje najbardziej znany polski świadek koronny. Coraz częściej są po prostu opisy zdarzeń wykonane przez samego autora (A. Górski), a nie rozmowa z Masą. Coraz częściej ma się poczucie skoku na kasę. A gdy się jeszcze przeczyta tytuł kolejnego tomu serii (Masa o żołnierzach polskiej mafii – czyli nic nowego) to wyłania się pełny obraz sytuacji.

Nie dam gwarancji, że nie kupię kolejnej książki, ale coraz częściej się łapię na tym, że chcę żeby na 6-ciu tomach się skończyło.


Masa o kilerach polskiej mafii – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.