Masa o bossach polskiej mafii – recenzja książki – Artur Górski, Jarosław Sokołowski (Masa)

Artur Górski, Jarosław Sokołowski (Masa) – Masa o bossach polskiej mafii

masa o bossach polskiej mafii
masa o bossach polskiej mafii

Co pół roku wychodzi kolejny „Masa”, z czym autor coraz mniej się kryje. Książki schodzą jak ciepłe bułeczki, sam miałem w planach kupić czteropak przed świętami. Czy więc warto sięgać po kolejną pozycję serii?

Od części trzeciej tak jakby coraz mniej samego Masy w Masie. Owszem wciąż rozmowa z najbardziej znanym polskim świadkiem koronnym stanowi dużą część książki, jednak coraz więcej jest wywiadów z innymi postaciami pruszkowskiej mafii – jak Chińczyk czy Dorian, tzn. kierowca Pershinga (bo w książce występuje pod zmienionym pseudonimem).

Po lekturze wcześniejszych książek coraz mniej zaskakuje, coraz mniej się czyta z wypiekami na twarzy. Wciąż jest (jeszcze?) interesująco, ale punktów za doznania artystyczne jakby mniej. Nie to, że niczego się z tej książki nie wyniesie – co to to nie. Z tej na bank wyniosę wiedzę i motywację jak ważna dla sukcesów z Kobietami jest siłownia i regularne wizyty na niej. I chociażby dla tego warto było poświęcić te dwa wieczory na lekturę.


Masa o bossach polskiej mafii – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.

    View all posts