Magia myślenia kategoriami sukcesu – recenzja książki – David J. Schwartz

David J. Schwartz – Magia myślenia kategoriami sukcesu

magia myślenia kategoriami sukcesu
magia myślenia kategoriami sukcesu

Dobra książka pisana w stylu amerykańskich bestsellerów o tym jak osiągnąć sukces. Czarno na białym napisane konkretne porady, wytłuszczone ważniejsze fragmenty, dziesiątki motywujących myśli, tony przykładów, podsumowania najważniejszych spraw.

Książka jest o marzeniach, ustalaniu celów, priorytetowaniu zadań, właściwym kierowaniu innymi, myśleniu z rozmachem a nie w kategoriach przeciętności, o tym, że lepiej mieć prawdziwych przyjaciół zamiast dużej ich liczby, niszczeniu strachu przed działaniem, jego źródłach, uśmiechu i pewności siebie, wyciąganiu konstruktywnych wniosków, inspirowaniu i motywowaniu innych, entuzjazmie, kierowaniu się w stronę finansowej niezależności, gromadzeniu majątku, podejmowaniu ryzyka, przełamywaniu się w komunikacji z innymi, wybieraniu właściwych wzorców do naśladowania, poczuciu humoru i jeszcze wielu innych rzeczach, których tu nie wymieniłem. Nieźle jak na nieco ponad 200 stron, nie? Ta pozycja to tutorial odnoszenia sukcesu.

Jeśli wciąż wahasz się czy warto przeczytaj akapity 2-5 z 16. strony książki, fragment zaczynający się od „Swoich znajomych możesz podzielić na dwie kategorie” i sam podejmij decyzję.


Galeria do recenzji książki – Magia myślenia kategoriami sukcesu

sukces, motywacja
sukces, motywacja
przybicie piątki
przybicie piątki
sukces w biznesie
sukces w biznesie
mężczyzna sukcesu, zegarek
mężczyzna sukcesu, zegarek

Magia myślenia kategoriami sukcesu – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.