Katapulta do haremu – recenzja ebooka – Tomasz Rudnik (Tupak)

Tomasz Rudnik (Tupak) – Katapulta do haremu

katapulta do haremu, 10 iluzji i kłamstw na temat samooceny i pewności siebie
katapulta do haremu, 10 iluzji i kłamstw na temat samooceny i pewności siebie

Głównym celem ebooka Tupaka to naprawienie jednej rzeczy jaką jest samoocena. Zdaniem autora jest to ten właśnie element, który wpływa na olbrzymią ilość innych błędów czy iluzji, z którymi zmierzają się mężczyźni. I trudno się z tym nie zgodzić. Na kolejnych stronach autor przestawia kolejne iluzje, które niezdrowa samoocena tworzy przed facetem i kolejno się z nimi rozprawia, stosując przykłady, logiczne porównania czy statystykę.

Jednak nie to mnie urzekło przy tej lekturze. Otóż ebook Tomka był chyba pierwszą pozycją w temacie uwodzenia, przy której autentycznie czułem, że autor pisze o czymś co dotyczy Polski. Czymś, w czym są uwzględnione realia obowiązujące w naszej kochanej Polandii. Sytuacje, które realnie mogą się zdarzyć i mają tu miejsce. Przykłady, które znamy z życia.

Wreszcie język, którym się tu posługujemy, np. „Miej wyjebane, a będzie ci dane.”. Nie do każdego taki oczywiście trafi. Ale do mnie trafił. Podobnie jak to, w jaki sposób autor charakteryzuje sukces. Aha – na plus warto jeszcze tu odnotować skondensowaną formę ebooka i jego przystępny skład.


Katapulta do haremu – opinie o książce w formie wideo

https://www.youtube.com/watch?v=ekq2vhwazcI


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.