Jak zbudować finansowe imperium? – recenzja książki – Mikołaj Rylski

Mikołaj Rylski – Jak zbudować finansowe imperium?

jak zbudować finansowe imperium
jak zbudować finansowe imperium

Prawdopodobnie najlepsza książka związana z finansami, rozwojem i inwestowaniem jaką kiedykolwiek czytałem. Aż dziw bierze, że książka (właściwie ebook) jest rozprowadzana jako bonus do innych publikacji. Chociaż z drugiej strony ma to pewien sens – zgodnie z podtytułem jest to „40 zasad skutecznego inwestora”. 40 zasad – 40 stron. Krótko i na temat. To pewnie przeważyło za tym, że książka okazała się tylko bonusem. Gdyby rozwinąć tematykę poszczególnych zasad w stylu amerykańskich bestsellerów to pewnie wyszłoby z tego ze 300 stron, czyli na tydzień lektury. A tak wszystko szybko, sprawnie i lekturą na dzień, może dwa.

Czytając książki zwykłem robić notatki – czy to wartościowe cytaty, wnioski bądź też myśli, które pojawiły się w trakcie czytania. O wartości książki Rylskiego najlepiej świadczyć będzie, że z 40 opisanych zasad do zanotowania na już nadaje się około 30 z nich. Gorąco polecam wszystkim – wszak znajomość zasad rządzących pieniędzmi (czasami nazywana finansami) jest potężnym czynnikiem budującym atrakcyjność aka DHV. A na marginesie trzeba sobie zanotować, by się bliżej przyjrzeć innym publikacjom Rylskiego.


Jak zbudować finansowe imperium – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.