Jak podrywać dziewczyny – recenzja książki – Eric Weber

Eric Weber – „Jak podrywać dziewczyny”


Klasyka. Książka już czasowa, napisana kilkadziesiąt lat temu. Należy na to mieć baczenie gdyż część z rzeczy tam wyczytanych z powodzeniem zaklasyfikujemy obecnie jako WSN-skie. Książka ma absolutnie fantastyczny wstęp, jeżeli komukolwiek z was brakuje motywacji żeby zarywać laski albo zmienić swoje dotychczasowe życie niech przeczyta tych początkowych kilka stron.

Bardzo duża baza openerów, nie wszystkie „stosowalne” obecnie, ale uzmysławiające, że nie ma sytuacji w której nie ma jak zagadać do laski. Autor swoje rozwiązania opiera na rozmowach z „25 bajecznymi”, z którymi rozmawiał nt. podrywania. Pamiętajmy (chociażby z lektury TU), że zainteresowanie u kobiety nie jest świadomą decyzją i w pewnych sytuacjach laski wcale nie lecą na takich facetów o jakich opowiadają. Tym bardziej obecnie.


jak podrywać dziewczyny, eric weber, klasyka pua
jak podrywać dziewczyny, eric weber, klasyka pua

Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.