Jak odzyskać swoją byłą kobietę? – recenzja ebooka – Warsaw Lair

Warsaw Lair – Jak odzyskać swoją byłą kobietę?

jak odzyskać swoją byłą kobietę
jak odzyskać swoją byłą kobietę

Ebook Adepta miał w założeniu zapełnić niszę tematyczną dotyczącą tytułowego zagadnienia. Zapełnić zapełnił, ale pozycja ta pozostawia dla mnie sporo do życzenia. Jej początek to istne „życie i twórczość Adepta”, dowiadujemy się m.in., że jest „jednym z najbardziej znanych trenerów uwodzenia w Polsce”. Potem opisana jest sama metodologia tematu, opis i specyfika działań. Merytorycznie wygląda to poprawnie, chociaż temat rozwija dość powoli – pytanie czy wynika to z warsztatu pisarskiego autora czy głównego powodu dla którego ten ebook powstał – czyli marketingu. Prawda niestety jest taka, że wszystko co darmowe musi być w jakiś sposób rekompensowane. W tym przypadku jest to aż nazbyt widoczne – reklamy kursów WL czy też osobistych coachingów Adepta są na porządku dziennym.

Autor ebooka stara się za wszelką cenę wykazywać kompetencją i pokazać poczucie humoru. Jednak teksty w stylu „Twój osobisty coach właśnie przybył Ci na ratunek” akurat średnio do mnie przemawiają. Natomiast jak czytam „Oj bo Twój osobisty coach ADEPT przybędzie porozmawiać z Tobą.” to bardziej niż oferowana pomoc kojarzą mi się z posądzaniem Adepta o biseksualizm. Fragmenty o „sytuacji socjalnej” (błagam – towarzyskiej, nie socjalnej) zalatują za to tłumaczeniami z jakichś anglojęzycznych materiałów.

Fajne w książce jest to, że zawiera całkiem sporo przykładów różnych zachowań, niefajne jest natomiast to, że się nagle kończy w momencie gdy zaczyna być ciekawa. Case study w stylu „i żyli długo i szczęśliwie” kończący ebooka sprawia, że aż się chce pójść na kurs. Ja jednak tego nie kupuję – książce sporo zabrakło by odpowiedzieć na tytułowe pytanie. Ale co się dziwić publikacji marketingowej.


Jak odzyskać swoją byłą kobietę – opinie o książce w formie wideo

https://www.youtube.com/watch?v=ag7DTwluhB0


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.