How to be a Pickup Artist (Jak być artystą podrywu) – recenzja książki – Juggler

Juggler – How to be a Pickup Artist (Jak być artystą podrywu)

how to be a pickup artist
how to be a pickup artist

Dawno nie miałem takiego zgryzu recenzując którąś pozycję. Z jednej strony skłamałbym gdybym napisał, że nic z niej nie zanotowałem – a jeśli zanotowałem to znaczy, że coś wartościowego musiało w niej być. Po drugiej stronie stoi w zasadzie jeden argument – czytałem tą książkę ponad 10 miesięcy. Fakt, że zaliczyłem w tym czasie przeprowadzkę i kilka istotnych zmian w moim życiu, niemniej…, niebiosa!, żeby czytać książkę 10 miesięcy? Gdybym czuł, że ta pozycja przybliża mnie do czegoś ważnego to znalazłbym czas na czytanie choćby w autobusie. A chyba jednak nie znalazłem.

Nie umiem powiedzieć nawet jak brzmi odpowiedź na tytułowe pytanie „Jak być Artystą Podrywu?”. Zresztą moim skromnym zdaniem samo pytanie jest źle skonstruowane, bo nie powinno się być „a Pickup Artist” tylko „the Pickup Artist”. Żeby nie było, że się czepiam – książka jest zbiorem różnych uwag dotyczących podrywania ze sporą ilością wbudowanych dialogów i kiepskim składem (puste strony). Książka przypomina żywcem przeniesione (żeby nie powiedzieć przekopiowane) posty z forum do ebooka.

Czy polecam? Sami się domyślcie.


How to be a Pickup Artist – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.