Gra – recenzja ksiązki – Neil Strauss

Neil Strauss – Gra

gra, the game
gra, the game
neil strauss
neil strauss

Światowy bestseller. Napisana na zasadzie pamiętnika, w którym autor przeistacza się w najlepszego na świecie podrywacza. Autor opowiada o wyzwaniach z którymi się zmagał przechodząc na kolejne etapy „wtajemniczenia”. Dla wielu z nas może być pokrzepieniem, bo pokazuje, że nawet gwiazdy światowego podrywu (jak Mystery, Style, Ross Jeffries) zmagali się z różnymi trudnościami i nie od razu byli tacy, jakich ich znamy.

Pozycja warta uwagi również dlatego, że pokazuje jak funkcjonuje społeczność podrywaczy na świecie i jak wiele można się od innych nauczyć. Książkę bardzo dobrze się czyta, co jest zasługą Straussa, który z zawodu jest pisarzem i naprawdę zna się na rzeczy. Nie ma nudnych fragmentów, non-stop się coś dzieje.


Gra Neila Straussa – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.