Entuzjazm zmienia wszystko – recenzja książki – Norman V. Peale

Norman V. Peale – Entuzjazm zmienia wszystko

entuzjazm zmienia wszystko
entuzjazm zmienia wszystko

„Entuzjazm jest zaraźliwy” – to jedno zdanie Mystery’ego sprawiło, że zagadnieniu entuzjazmu warto się przyjrzeć bliżej. Książka dokładnie o tym sprawiała wrażenie pozycji idealnej, niestety okazało się inaczej. Słowo entuzjazm, z braku synonimów, odmieniane przez wszystkie możliwe przypadki, a jakichś konkretniejszych wniosków – niewiele.

W zasadzie to nawet można by powiedzieć, że w połowie przypadków można by zastąpić entuzjazm słowem wiara. Autor wszak jest duchownym i zarówno o wierze jak i o Bogu pisze sporo. A co do entuzjazmu – ciężko się nie zgodzić z tytułowym stwierdzeniem, niemniej jednak również ciężko jest wyciągnąć z książki coś bardziej dla siebie. Jedno zapisane zdanie jako wniosek z ćwierć tysiąca stron książki to jednak trochę za mało.


Galeria do recenzji książki – Entuzjazm zmienia wszystko

entuzjazm w podróży
entuzjazm w podróży
pies wygląda rozentuzjazmowanego
pies wygląda rozentuzjazmowanego
entuzjastyczna reakcja
entuzjastyczna reakcja
werwa w anime
werwa w anime
pasja w bajce
pasja w bajce

Entuzjazm zmienia wszystko – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.