Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map – recenzja książki – Allan i Barbara Pease

Allan i Barbara Pease – Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map

dlaczego mężczyźni nie słuchają a kobiety nie umieją czytać map
dlaczego mężczyźni nie słuchają a kobiety nie umieją czytać map

Ciekawa książka opisująca różnice między płciami. Opisuje i tłumaczy wiele kobiecych i męskich zachowań. Tłumaczy, z czego one wynikają i dlaczego przybierają taką formę. Autorzy wielokrotnie podkreślają, że właściwe wyjaśnienie tematu byłoby niemożliwe przy zachowaniu poprawności politycznej, ale szczerze muszę przyznać, że czytałem dużo bardziej niepoprawne politycznie książki. Nie jest to zarzut, wszak autorzy są światowej sławy ekspertami w dziedzinie relacji interpersonalnych.

Książka jest bardzo dobrze napisana, z humorem, i bardzo dobrze się ją czyta. Z pewnością po jej lekturze można dużo lepiej zrozumieć kobiece (i męskie) zachowania.


Dlaczego mężczyźni nie słuchają – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.