Dlaczego mężczyźni kochają zołzy – recenzja książki – Sherry Argov

Sherry Argov – „Dlaczego mężczyźni kochają zołzy”


Interesująca pozycja adresowana do Kobiet. Zawiera dokładnie 100 zasad atrakcyjności (już nie mogę się doczekać lektury książek Davida DeAngelo) dzięki którym Kobieta może się stać superbabką zamiast być popychadłem mężczyzny. Książka m.in. o tym jak nie popełniać grzechów nadgorliwości, skończyć ze zrzędzeniem, wykorzystać siłę swojej seksualności, wskrzesić na nowo „tę iskrę”.

Autorka pisze w sposób dobitny, momentami rozbrajający (patrz: anonimowy poradnik jak udawać orgazm), ale z pewnością prawdziwy. Pokazuje błędy popełniane zarówno przez Kobiety jak i mężczyzn, czasami bardzo dosadnie, ale nie po to żeby kogoś urazić, ale raczej skłonić do przemyśleń.

Z książki z pewnością wyniosłem kilka wartościowych informacji, odniosłem się z innej perspektywy do pewnych faktów, a jedno zdanie nie tylko dało do myślenia, ale wpłynęło na ogólną filozofię podejścia do Kobiet. I choć książka sugeruje prowadzenie pewnej gry w relacjach damsko-męskich, której kiedyś bardzo nie lubiłem, to polecałbym każdej Kobiecie zapoznanie z tą wartościową pozycją.

dlaczego mężczyźni kochają zołzy
dlaczego mężczyźni kochają zołzy

Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • PUA Panda 🐼 Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.

    View all posts