Czas na zmiany! – recenzja książki – Magnus

Magnus – Czas na zmiany!

magnus, czas na zmiany, stań się atrakcyjny
magnus, czas na zmiany, stań się atrakcyjny

Ebook Magnusa to idealny przykład książki, po przeczytaniu której po 2 dniach już się nie pamięta o czym była. I dokładnie tak było w moim przypadku, bo pisząc tą recenzję mniej-więcej po takim czasie od lektury nie umiem powiedzieć o niej nic poza tym, że na ostatniej stronie był tekst „A teraz idź władać!” z gigantycznym emotikonem.

Hmmmm co jeszcze z kronikarskiego obowiązku należałoby dodać? Nieduże rozmiary ebooka (22 strony), bezpośrednie zwracanie się do czytelnika i opisywanie sytuacji około-klubowych z perspektywy kogoś, kto bardzo (za bardzo?) chciał o tym napisać książkę. Nie ma już chyba sensu bardziej przedłużać tej recenzji – wszak nawet przeglądając kolejne strony ebooka niespecjalnie widać cokolwiek wartego odnotowania.


Czas na zmiany – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.