Czas na zmiany – recenzja książki – Łukasz Milewski

Łukasz Milewski – „Czas na zmiany”


Wartościowa pozycja opowiadająca o pewnym rodzaju podejścia do życia, tak aby wynieść z niego to czego naprawdę oczekujemy. Nie to co się nam należy, bo jak można przeczytać w jednym z rozdziałów „nic ci się w życiu za darmo nie należy”. Książka dużo traktuje o marzeniach (i dobrze!), a następnie o celach. Czasem nawet krótkie i proste zdania pokazują jak wielka siła za nimi się kryje – ot takie „marzyć trzeba umieć” czy „najlepsze w przyszłości jest to, że sami ją tworzymy”.

Autor jest, jak dowiadujemy się już po lekturze, ekspertem w dziedzinie osiągania celów życiowych i motywacji. Drugie to raczej prawda (świetne opowiadania o tym jak nie stracić przez lenistwo życia), w pierwsze też jestem skłonny uwierzyć. Poza tym w myśl zasady, że książka jest warta tyle ile z niej wynotowałeś(aś) trzeba stwierdzić, że rzeczywiście jest tego trochę. Dlatego trzeba przyznać, że książka jest dobra, chociaż dla mnie jakby tak nagle i trochę za szybko (181 stron) się skończyła.


czas na zmiany, łukasz milewski
czas na zmiany, łukasz milewski

Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.