Basic Playboy – recenzja transkrypcji CD – Shark (Ranko Magami)

Shark – „Basic Playboy”


I znów zaczynamy od tego co zawsze – programu społecznego. Shark opowiada m.in. o grze przez telefon, directach i zachowaniu w klubie. I tym razem jest już zdecydowanie bardziej sensownie, aż szkoda, że tłumaczenie jego audio jest tak krótkie. Ciekawie tłumaczy pewne sytuacje zdarzające się w klubach i wyjaśnia jak ich się przestrzegać. A sposób na amogowanie kolesi jest już palce lizać. Dowiadujemy się także jak właściwie dbać o siebie po względem wyglądu fizycznego oraz poznajemy poglądy Sharka nt. emancypacji i feminizmu.


basic playboy, shark, ranko magami
basic playboy, shark, ranko magami

Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.