Attract and Date – recenzja ebooka – Shark (Ranko Magami)

Shark (Ranko Magami) – Attract and Date

attack and date, shark, ranko magami
attack and date, shark, ranko magami

Nie wiem jak to jest, ale najwyraźniej wszyscy Chorwaci stawiają sobie za cel nr 1 uświadomienie wszystkich wszem i wobec czym jest programowanie społeczne i jak bardzo wpływa na nas wszystkich. Ok, można o tym poczytać, ale jak przypominanie o tym pojawia się non stop w książce to staje się to odrobinę nużące.

Książka z pewnością będzie miała pozytywny wpływ na początkujących w uwodzeniu, bo nakłania do podchodzenia „żeby nie być jak ci wszyscy excuserzy wokół”. Jednak mam poważne zastrzeżenia co do sposobu który Shark bardzo zaleca – podchodzenie w linii prostej dokładnie z miejsca oddalonego 10m na wprost od dziewczyny. Poza tym przydałoby się więcej informacji o tym jak i o czym rozmawiać już po otwarciu.

Książkę mi się dziwnie ciężko czytało, nie wiem czy to ze względu na wersję (polskie tłumaczenie z uwo.pl) czy poziom angielskiego Sharka. Również duża część jego rad i stwierdzeń ma się nijak do polskich realiów, nie wszystkie Kobiety w związkach są sfrustrowane, bo nie znalazły nikogo lepszego i wbrew temu co twierdzi Shark jest wielu mężczyzn, którzy potrafią sobie dobrze radzić z Kobietami. Ćwiczenia, które na koniec proponuje pozostawię bez komentarza – IMHO lepiej ten czas poświecić na rozmowę z jakąkolwiek Kobietą.


Attract and Date – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.

    View all posts