Alchemia uwodzenia – recenzja książki – Andrzej Batko, Lech Dębski, Paweł Sowa

Andrzej Batko, Lech Dębski, Paweł Sowa – Alchemia uwodzenia

alchemia uwodzenia
alchemia uwodzenia

Niby książka o NLS, ale wszystkiego w niej po trochu. Wszystkiego co prowadzi do celu autorów – seksu z dziewczyną. Pierwsze pół książki mogłaby napisać większość z was. Taka sobie marna podróbka Tajemnic Uwodzenia. Później jest marna podróbka Seksualnego Klucza. Marna, bo ktoś kto uwodzenie dziewczyn zaczyna od tej książki z pewnością nie będzie w stanie sobie wyobrazić jak opowiadać dziewczynie o emocjach.

A na koniec jest o kursach. Właściwie powinienem, zgodnie z założeniem autorów, napisać, że ten fragment stanowią relacje „uczniów”. Powinienem, jednak przepisane słowo w słowo rozmowy z kursów albo (moim zdaniem podkoloryzowane) czyjeś posty z bloga nie bardzo mnie przekonują. Książka krótka, i to chyba jest jej największym atutem. Bo jak na zmianę podejścia do uwodzenia kobiet albo naukę NLS to zdecydowanie za mało.


Alchemia uwodzenia – opinie o książce w formie wideo


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.