Advanced macking – recenzja książki – Anthony Berger

Anthony Berger – „Advanced macking”


Najlepszy posuwnik jaki w życiu czytałem. Posuwnik, jak sama nazwa wskazuje, to książka o tym jak posuwać dziewczyny. Krok po kroku wyjaśnione kolejne etapy. I zapomnijcie o tajemnicach czy alchemii uwodzenia, niech się schowają tajemnice największych uwodzicieli. Jeśli nie czytałeś jeszcze tej książki to przeczytaj jak najszybciej, jeśli czytałeś to przeczytaj znowu.

Pozycja zajebiaszcza, bo dużo miejsca poświęca sprawom, które mają wpływ na uwodzenie, ale nie dotyczą bezpośrednio kontaktu z dziewczyną, np. jak powinien wyglądać twój pokój. Obrazki trafne, których nie widziałem nigdzie wcześniej, cała książka napisana świetnym językiem. Po prostu pozycja jak dla mnie obowiązkowa.

Jedyne czego troszkę zabrakło to – jakby to określił Mystery – koncepcji DHV, ale i bez tego książka może przynosić niesamowite efekty. Gorąco polecam, słownik w garść i do lektury (brać się za anglojęzyczny oryginał, nie warto czekać na tłumaczenie).

advanced macking
advanced macking

 


Subskrybuj kanał

Zapisz się na powiadomienia o nowych recenzjach. Wysyłam wyłącznie powiadomienia o nowych treściach na kanale i twojego maila nikomu nie udostępniam. Z powiadomień możesz wypisać się w dowolnym momencie.
Zapisując się na powiadomienie dowiesz się o nowych recenzjach 2 dni wcześniej niż inni.


Autor

  • Pandunia

    PUA Panda, czyli Pandunia to autor kanału na YouTube recenzje książek nietypowych. Książki recenzuje od 2007 roku i ma na koncie już ponad 200 napisanych recenzji. Początkowo były publikowane w formie tekstowej. Po kilku latach pojawił się kanał na YT oraz podcast na Anchor.FM i Spotify. Teksty można znaleźć również na Salon24 oraz Wykopie. Aktywnie wprowadzi kanały w social mediach: Twitter, Facebook, Telegram i Instagram. Dla zainteresowanych recenzje można znaleźć tak, że na Lubimy Czytać, w.bibliotece.pl oraz anglojęzycznym serwisie GoodReads. Pełna notka biograficzna i testymoniale są dostępne do przeczytania w sekcji O stronie.